Dotyczy Adaptacji do Przedszkola

Szanowni Państwo,
serdecznie witamy w naszym Przedszkolu.
Słowem wstępu przekazujemy Państwu najważniejsze informacje, dotyczące najbliższych planowanych spotkań,
otóż…
26 sierpnia na godzinę 16.00 zapraszam Rodziców dzieci 3-letnich na zebranie organizacyjne. Rodzice dzieci 4 i 5-lenich spotkania z wychowawcami będą mieli dopiero we wrześniu.
W zebraniu może uczestniczyć jeden rodzic (podyktowane jest to w dalszym ciągu obostrzeniami związanymi z Covid).
Zajęcia adaptacyjne, dla naszych najmłodszych  przedszkolaków planowane, są na 31 sierpnia na godzinę 12.00 (potrwają około 1 godziny) i tutaj również obecny może być jeden rodzic z jednym dzieckiem.