Grupa Biedronki w czerwcu

Wydarzenia w grupie „Biedroneczki” w czerwcu:

• „Święto dzieci” – Zabawy w ogrodzie przedszkolnym z użyciem piłek, woreczków, pokonywanie torów przeszkód, bańki mydlane, postacie z balonów, tatuaże oraz malowanie buziek.
  • Koncert „O muzyce i tańcach z Zielonej Wyspy” Wysłuchanie muzyki irlandzkiej, oraz pokaz tańca irlandzkiego. Sponsorowane przez RR
  • Ciąg dalszy projektu „Dokoła Polski” poznawanie kolejnych województw (małopolskie) i ich miast: Kraków, Wieliczka, Pustynia Błędowska
  • Teatrzyk „EDEN” spektakl pt. „O Tobiaszu” zrozumienie znaczenia przyjaźni, pomagania sobie nawzajem, uczciwości. Sponsorowane przez RR
  • „Bądź widoczny” rozstrzygnięcie akcji „Rowerowy Maj” rozdanie nagród. Sponsorowane przez RR
  • Warsztaty sensoryczne – „Eksperymenty” tworzenie wulkanu z sody i kwasku cytrynowego. Sponsorowane przez RR
  • Przypomnienie dzieciom o swoich prawach. Słuchanie opowiadania „Mam swoje prawa”
  • Uroczyste zakończenie roku szkolnego. Przedstawienie w wykonaniu dzieci „Morska wyprawa”
  • Choć się różnimy to się lubimy – Zabawa dydaktyczna „Tolerancyjni” w oparciu o wiersz M. Jelonek „Jesteśmy różni”
  • W kolejnym tygodniu dzieci poznawały zasady bezpieczeństwa na wakacjach. ”Bezpieczny odpoczynek” Wysłuchanie opowiadania K. Wójcik-Bożętki
  • „Letnie eksperymenty” – zabawy badawcze dotyczące właściwości piasku i wody.
  • Wyjazd z dziećmi na wycieczkę do lasu KAMPINOSKI PARK NARODOWY „Tooley Camp” poznanie zasad survivalu w lesie.
  • „Czym podróżujemy?” Co pływa, lata, jeździ”.
  • Jedziemy nad morze . – Zabawa matematyczna. Pakujemy się nad morze
  • „Wakacyjne marzenia” wysłuchanie wiersza D. Kluski i rozmowa inspirowana jego treścią.
  • WAKACJE!!!