Konkurs na grę planszową „Wakacyjna Przygoda” rozstrzygnięty!

Trzy bemowskie przedszkola: Przedszkole nr 371, Przedszkole nr 402 i Przedszkole nr 406, wzięły udział w konkursie miedzyprzedszkolnym organizowanym przez Przedszkole nr 371. Konkurs został objęty honorowym patronatem Urszuli Kierzkowskiej Burmistrza Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy. Patronat merytoryczny Granna sp. z o.o.

Nasze Przedszkolaki udowodniły, że „Wakacyjną przygodę” można przeżyć zarówno podczas wakacyjnych wędrówek jak i w trakcie tworzenia gier planszowych. Najwięcej emocji dostarczyła przedszkolakom możliwość rozegrania partii w konkursowe gry planszowe.

Wszystkie planszówki w bardzo oryginalny sposób zachęcały dzieci do kreatywnego i logicznego myślenia oraz rozbudziły ich zainteresowania planszówkami, zatem komisja konkursowa przyznała wszystkim twórcom I miejsca.

Wszystkim uczestnikom Życzymy dalszych sukcesów

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Zgodnie z polityką prywatności możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w przeglądarce.