#milion drzew dla Warszawy

Włącz się do akcji „Warszawskie Święto Drzewa – Milion drzew dla Warszawy”

 ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ DRZEWA

Dzień Drzewa to międzynarodowa akcja sadzenia drzew, której celem jest wzrost świadomości ekologicznej społeczeństwa. W naszym przedszkolu każdego roku pamiętamy o tym dniu. Poznajemy budowę drzew i ich rolę dla środowiska. Drzewa sadzimy z myślą o przyszłych pokoleniach, ale także na pamiątkę ważnych wydarzeń.

W tym roku posadziliśmy 2 jabłonie i 2 grusze! Czekamy niecierpliwie na pierwsze owoce!

Podnoszenie świadomości na temat znaczenia drzew dla naszego życia promowaliśmy również poprzez zaproszenie dzieci i ich rodziców do udziału w Konkursie plastyczno-techniczny „Jesienne drzewo”

W październiku w naszym przedszkolu ogłoszony został konkurs plastyczny „Jesienne Drzewo”. Celem konkursu było wdrażanie do proekologicznych zachowań, rozwijanie umiejętności plastycznych oraz kreatywności dzieci. Na konkurs wpłynęło 28 prac!

Każda praca miała w sobie coś oryginalnego. Dnia 28 października nastąpiło uroczyste wręczenie nagród i dyplomów dzieciom biorącym udział w tym konkursie.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Zgodnie z polityką prywatności możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w przeglądarce.