Oddział Jagódki w czerwcu

Dzieci z oddziału I “Jagódki” w czerwcu: 

  • Poznały swoje prawa i obowiązki oraz przypomniały sobie Kodeks zachowania w przedszkolu; 
  • Wysłuchały koncertu “Wielki bal” – poznały akordeon; 
  • Zapoznały się z zasadami i koniecznością używania zwrotów grzecznościowych po wysłuchaniu wiersza “Uprzejmy Krzyś”; 
  • Odpowiadały na pytania “Co to są urządzenia elektryczne? Jakie znasz urządzenia elektryczne?”; 
  • Wysłuchały wiersza D.Gellner “Żelazko” i zapoznały się z jego funkcją; 
  • Rozwiązywały zagadki o urządzeniach elektrycznych; 
  • Oglądały włącznik światła i przekształcały kwadrat w inne przedmioty, zgodnie ze swoimi pomysłami; 
  • Rozmawiały na temat bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych w oparciu o książki B.Ciemskiej; 
  • Uczestniczyły w przedstawieniu Teatru Warszawski Koliberek pt. “Wakacyjna wyprawa”; 
  • Przeliczały i kolorowały elementy w miarę swoich możliwości; 
  • Słuchały literatury o emocjach i sposobach radzenia sobie z nimi; 
  • Wysłuchały opowiadania “Brzydka sówka” i rozmawiały o tym, że każdy postrzega świat inaczej, a wygląd zewnętrzny nie jest najważniejszy; 
  • Opowiadały o sposobach bezpiecznego spędzania wakacji w oparciu o wiersz B.Szelągowskiej; 
  • Uczestniczyły w warsztatach z pasikonikami – poznały największego pasikonika na świecie! 
  • Po raz ostatni w tym roku szkolnym budowały z klocków na warsztatach “Kreatki” i uczyły się współdziałania podczas tworzenia węży; 
  • Dowiedziały się “Co jeździ-pływa-lata?”, rozwiązując zagadki obrazkowe; 
  • Dzięki opowiadaniu “Mały raczek” poznały zabawną historię o tym, jak powstały fale na morzu; 
  • Przygotowały przedstawienie z okazji Zakończenia Roku Przedszkolnego i wystąpiły przed rodzicami! 
  • Spędzały całe mnóstwo czasu na zabawach w ogrodzie przedszkolnym 😊 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Zgodnie z polityką prywatności możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w przeglądarce.