Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny 🙂 Na początek wszystkie grupy zaskoczyły Rodziców niespodzianką – występami artystycznymi!
Następnie zarówno dzieci, jak i rodzice mogli skorzystać z przygotowanych atrakcji: malowanie buziek, tatuaże, zawody sportowe, robienie biżuterii z koralików, tworzenie gniotków z balonów, zabawy ogromnymi bańkami mydlanymi oraz wielu innych. Sądząc po uśmiechniętych minach, Piknik zakończył się sukcesem!

Dziękujemy Wszystkim Rodzicom, którzy z tak wielkim zapałem włączyli się w organizację wspólnej zabawy:

• Rodzicom Oli za rewelacyjne przygotowanie zawodów sportowych i treningu z piłką nożną,
  • Mamie Kalinki za wyczarowywanie balonowych cudów,
  • Tacie Igi za wspieranie dzieci podczas działań plastycznych na folii,
  • Mamie Madzi za kreatywne malowanie buźki,
  • Tacie Majeczki za banieczki,
  • Mamie Marcelinki za pełną koordynację.

DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY DO KOLEJNYCH PROJEKTÓW