Wyniki Kampanii „Rowerowy Maj”

To już druga edycja kampanii „Rowerowy maj”, w której wzięły udział Nasze Przedszkolaki.

I to już drugi raz, gdzie dzięki ogromnemu wsparciu Rodziców, determinacji Naszych wychowanków oraz współpracy wszystkich pracowników pod czujnym okiem Pani Kasi Załugi, zdobyliśmy w rankingu dla wszystkich przedszkoli w Warszawie 10 zaszczytne miejsce !!! Wynik jest bardzo wysoki, ponieważ udział w kampanii wzięło 240 placówek przedszkolnych z terenu miasta stołecznego Warszawy.

Gratulujemy i serdecznie dziękujemy.

Okazuje się, że mała placówka może osiągnąć dużo!!! (Wystarczy chęć i współpraca 🙂

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Zgodnie z polityką prywatności możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w przeglądarce.